• ارتباط با ما: 021 88008044
  • دايرکتوريها:

چرا ConFair؟

امروزه بسیاری از افراد و شرکتها برای رفع نیازهای خود از اطلاعات و خدمات ارائه شده در فضای اینترنت بهره می گیرند. این موضوع البته با تاخیر، در حوزه صنعت ساختمان نیز در حال فراگیر شدن است، چرا که مدیران میانی شرکتها و سازمانها که تصمیم سازان اصلی هستند، از میان قشر تحصیل کرده ای می باشند که با فضای اینترنت آشنا هستند و می دانند که چه پتانسیل بزرگی در این فضا وجود دارد.

تاکنون پایگاه رسمی و حرفه ای جهت ارائه و معرفی خدمات و تولیدات در حوزه صنعت ساختمان کشور که بتواند تمام نیازهای این صنعت را بالاتر از یک سایت آگهی ساده تامین نماید، وجود نداشت. "نمایشگاه صنعت ساختمان کشور" به منظور پر کردن این خلا، و پاسخگویی به این نیاز پا به عرصه گذاشته است و می داند که با اتکاء به تخصص و تجربه ای که وجود دارد، می تواند پاسخگوی نیازهای کنونی باشد، بلکه سطح انتظارات دست اندرکاران این صنعت را نیز ارتقاء بخشیده و نیازهای جدیدی را مطرح نماید.

بنانیوز و نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان:
پایگاه خبری تحلیلی بنانیوز (www.BanaNews.ir) از سال 1385 و با هدف پوشش خبری صنعت ساختمان کشور راه اندازی گردیده است و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین و پربیننده ترین سایتهای خبری حوزه عمران، معماری و شهرسازی در حال فعالیت است. با راه اندازی ConFair (نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان) خدمات این دو پایگاه در راستای هم افزایی و تبادل محتوا با یکدیگر به صورت همسو ادامه پیدا می کند و در نتیجه کلیه شرکتهای که در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان حضور داشته باشند، می توانند مطمئن شوند که "دیده می شوند" و می توانند با معرفی خدمات و پوشش خبری مناسب، می توانند حضوری پر رنگ در فضای اینترنت داشته باشند.

لزوم حضور در ConFair با وجود سایت اختصاصی شرکت:
فضای اینترنت، یک فضای رقابتی است. رقابت برای دیده شدن. طراحی و پیاده سازی یک وبسایت، هزینه چندانی ندارد! ولی هدایت بازدید کننده به آن و سرپا و به روز نگهداشتن آن، می تواند هزینه سرسام آوری را برای شرکت تحمیل نماید. بسیاری از شرکتها، یک وبسایت برای معرفی خدمات و محصولات خود در اینترنت راه اندازی می نمایند ولی به این دلیل که امکان معرفی آن و هدایت متخصصان به بازدید از سایت خود را ندارند، لذا هیچ پاسخ مثبتی در راستای توسعه کسب و کار خود از داشتن وب سایت دریافت نمی نمایند و در نتیجه این فرضیه پیش می آید که فضای اینترنت، فضای خوبی برای تبلیغات و حضور برای افزایش فروش و کسب درآمد برای شرکتهای حوزه صنعت ساختمان نیست. ولی باید توجه کرد که صرف راه اندازی یک وبسایت، مانند ساخت و راه اندازی یک فروشگاه در وسط بیابان و بدون ایجاد مسیرهای ارتباطی لازم و یا حتی راه اندازی آن در محل مناسب است!

با این مقدمه، ConFair را برای شروع و یا تداوم حضور مقتدرانه در اینترنت را به شما معرفی میکنیم. با حضور در این فضا، علاوه بر امکان معرفی حرفه ای کلیه محصولات و خدمات، در واقع در گذرگاهی عظیم که کلیه افراد جویای خدمات مرتبط به آن سر می زنند، به ارائه و معرفی شرکت و محصولات و خدمات آن پرداخته اید. حضور در ConFair منافاتی با داشتن وبسایت اختصاصی شرکت ندارد و مکمل و تقویت کننده آن خواهد بود.

شرکتهای پربازدید

آخرین شرکتها

شرکتهای به روز شده