• ارتباط با ما: 021 88008044
  • دايرکتوريها:

قوانین نمایشگاه ساختمان

پایگاه نمایشگاه صنعت ساختمان ایران (www.ConFair.ir) یک سایت درج آگهی نمی باشد و هر مجموعه ای اجازه حضور در آن را ندارد و اطلاعات به صورت کامل فیلتر شده و فقط شرکتها و مجموعه هایی در آن ثبت می شوند که اولا در حوزه صنعت ساختمان (عمران، معماری و شهرسازی) در طبقه بندی های مشخص شده فعالیت داشته باشند و دوما اینکه سطح فعالیت شرکت از حد قابل قبولی بالاتر باشد.

این مجموعه به صورت کامل در پذیرش یا رد اطلاعات ثبت شده مختار می باشد و هیچ الزامی برای پذیرش اطلاعات ثبت شده توسط افراد را ندارد.

نظرات کاربران:

افرادی که در این پایگاه عضو شوند، می توانند در خصوص محصولات و یا فعالیت شرکتهای مختلف نظر و نقد خود را درج نمایند. به منظور حفظ حریم شرکتها، نظرات ثبت شده همواره مورد کنترل قرار میگیرند تا داده ها و نظراتی که شئونات لازم برای نظر دهی را رعایت نکرده باشند، در پایگاه منتشر نشوند. در هر صورت مسئولیت کامل نظرات و نقدهای ثبت شده توسط کاربران بر عهده خود ایشان است و این مجموعه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای نظرات ثبت شده نمی پذیرد. 

صحت و دقت اطلاعات:

تمام تلاش این مجموعه ارائه اطلاعات دقیق، کامل و به روز شرکتهای فنی و مهندسی فعال در حوزه صنعت ساختمان ایران (عمران، معماری و شهرسازی) است. ولی ممکن است به دلیل تغییرات و گستردگی داده های شرکتها، برخی از اطلاعات غیر معتبر باشند. به محض دریافت هر گونه گزارش از سوی کاربران در زمینه اطلاعات، اقدامات لازم برای اصلاح و یا حذف اطلاعات ناقص از روی سایت صورت می پذیرد.

سلب مسئولیت:

کلیه اطلاعات ارائه شده در این پایگاه به منظور آشنایی متخصصان با محصولات و فعالیت شرکتهای مختلف می باشد. بسیاری از این اطلاعات توسط خود شرکتها و موسسات وارد و یا تکمیل می شود و مسئولیت صحت و دقت اطلاعات بر عهده شرکتها می باشد. این مجموعه هر گونه مسئولیتی در قبال پیامدهای ناشی از استفاده از اطلاعات ارائه شده در صفحات شرکتها را نمی پذیرد.

 نمایشگاه صنعت ساختمان ایران (www.ConFair.ir) تلاش میکند محتويات سايت دقيق و قابل اطمينان باشند، ولی به دلیل اینکه اين محتويات و اطلاعات از منابع گوناگونی به دست آمده‌اند، به همین صورت که هست و در دسترس بوده ارائه می شوند.

پيوندهای موجود در سايت به شما اجازه می‌دهد که به وب‌سايت‌های ديگری که توسط این مجموعه کنترل يا پشتيبانی نمی‌شود وارد شويد لذا این پایگاه مسئوليتی در قبال محتويات سايت‌های پيوند شده نمی‌پذيرد. تلاش ما در راستای صحت کامل محتويات است، ولی دقت، کامل بودن ،و عدم نقض، در اين پيوند‌ها را تضمين نمی‌کند و نمی‌تواند هم بکند و به هيچ‌وجه هيچ‌گونه نمايندگی يا تأييد درمورد هر وب‌سايت ديگری که شما از طريق اين سايت مورد دسترسی قرار دهيد نمی‌پذيرد. اين بر عهده شماست که در مورد هر وب‌سايتی که انتخاب می‌کنيد اطمينان حاصل کنيد که عاری از موارد تخريب‌کننده بالقوه مانند ويروس هستند.

نمایشگاه صنعت ساختمان ایران به هيچ‌وجه مسئول خسارت احتمالی که در نتيجه استفاده از اين سايت يا عملکرد آن يا محتويات آن و يا از سايت ديگری که شما از طريق اين سايت به آن دسترسی پيدا کنيد، نمی باشد.

نمایشگاه صنعت ساختمان ایران اطلاعات کنونی را از طریق منابع رسمی منتشر شده و یا ارائه شده در بولتنها و نمایشگاههای کشور جمع آوری نموده است و کلیه اطلاعات از آخرین اطلاعات موجود جمع آوری شده است لذا ممکن است اطلاعات ارائه شده برای شرکتها و محصولات تغییر یافته باشند ولی در این مجموعه منعکس نشده باشد. لذا شرکتها می توانند راسا نسبت به اصلاح اطلاعات نمایه شده اقدام نمایند.

شرکتهای پربازدید

آخرین شرکتها

شرکتهای به روز شده