• ارتباط با ما: 021 88008044
  • دايرکتوريها:

معرفی نمایشگاه صنعت ساختمان ایران

"نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان" (www.ConFair.ir) یک پایگاه اینترنتی جامع در خصوص معرفی محصولات و خدمات در حوزه صنعت ساختمان کشور می باشد. شرکتها و موسساتی که در یکی از زمینه های مرتبط با این صنعت بزرگ فعالیت می نمایند، در صورتی که شرایط درج اطلاعات در نمایشگاه باشند، می توانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند. محتوا به صورت محصول محور و شرکت محور ارائه می شود که علاوه بر دسته بندی سنتی، دسته بندی های جدید کاربردی نیز استفاده می شود تا بتواند کلیه نیازهای مصرف کننده نهایی را پوشش دهد و بهترین و ساده ترین فرایند را جهت دستیابی به اطلاعات فراهم نماید.

این سایت توسط کجا ایجاد شده است؟
این پایگاه توسط مجموعه سیویلیکا، که یک موسسه انتشاراتی تخصصی تحت وب است، راه اندازی، راهبری و پشتیبانی می شود. این مجموعه، مدیریت پایگاههای تخصصی و حرفه ای دیگری را نیز در اختیار دارد که عبارتند از:

    • مرجع مقالات تخصصی کنفرانسهای کشور
    • پایگاه خبری تحلیلی صنعت ساختمان کشور
    • بانک اطلاعاتی شرکتهای عمرانی، ارائه کننده اطلاعات شرکتهای مشاور و پیمانکار
    • مرجع کتاب، ارائه کننده کتابهای الکترونیکی تخصصی (زبان اصلی)
    • مقالات کنفرانسهای خارجی
    • پایگاه خبری فراخوانهای علمی پژوهشی کشور
    • مرجع صنعت کنفرانس
    • مرجع اسناد حقوقی ایران و بانک نمونه قراردادها
    • پایگاه اطلاع رسانی کنفرانسهای کشور

این مجموعه حاصل سالها تلاش، تجربه و تلفیق دانش تخصصی مهندسی عمران و معماری و فضای وب می باشد تا بتواند به جایگاهی شایسته برای این صنعت ایجاد نماید.
"نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان" نسل جدید از پایگاه قبلی با عنوان "بانک اطلاعات شرکتهای عمرانی" می باشد که از سال 1385 و در زمینه معرفی شرکتهای مشاور و پیمانکار فعالیت می نماید.

مزایای حضور در این نمایشگاه:
1- پایگاه "نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان" در کنار پایگاه خبری بنانیوز تامین کننده بسیاری از نیازهای حرفه ای تجاری و تبلیغاتی شرکتهای فعال در این صنعت می باشد. ارتباط تنگاتنگ این دو سایت، به پوشش خبری مناسب فعالیت شرکتها و معرفی هر چه بهتر توانمندی های شرکتها می انجام. شعار اصلی این مجموعه، حذف محدودیتهای فیزیکی در فعالیتهای حرفه ای است که با راه اندازی آن، این شعار محقق شده است و فاصله های فیزیکی که به عنوان سدی بزرگ در معرفی خدمات شرکتها است شکسته می شود و جریان آزاد اطلاعات در این فضا به معرفی هر چه بیشتر شرکتها و در نتیجه ایجاد فضای شفاف و گسترده تر کسب و کار برای شرکتهای تخصصی فراهم می گردد.

2- مجموعه "نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان" کنترل کاملی بر روی اطلاعات وارد شده دارد و بر اساس معیارهای مشخصی سطح فعالیت شرکتها سنجیده شده و اجازه حضور هر شرکتی در این مجموعه داده نمی شود. و این تضمینی بر سطح بالای مجموعه های حاضر در این پایگاه است.


ارتباط با ما:
آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان کارگر شمالی، کوچه پنجم، پلاک 36، واحد 10 (طبقه چهارم) -انتشارات بوم سازه
شماره تلفن: 02188008044
شماره فکس: 02188335451
وب سایت: http://www.ConFair.ir

شرکتهای پربازدید

آخرین شرکتها

شرکتهای به روز شده